Pageidavimai (0))

Taisyklės

Taisyklės taikomos kasyčių namų svečiui- klientui, apisperkančiam kasyciunamai.lt internetinėje parduotuvėje.


Įsigyti iš kasyčių namų grožio prekes galima greitai ir patogiai. Prieš užsakant prekes, būtinai reikia susipažinti su pirkimo taisyklėmis. Užsakydamas prekes, klientas patvirtina, kad susipažino ir sutinka su taisyklėmis.


Kasyciunamai.lt turi teisę keisti ar papildyti šias taisykles, galiojančias prekių užsakymo metu. Pateikdamas užsakymą po taisyklių pakeitimo, klientas sutinka ir patvirtina, kad susipažino su naujomis taisyklėms, jas supranta ir jomis sutinka.          Užsakymų pateikimas 


      _ Prekes kasyčių namuose galima išsirinkti, bet kuriuo paros metu

      _ Išsirinkus prekes suformuojamas prekių krepšelis   

      _ klientui suvedus visus reikalingus duomenis prekėms užsakyti ir pristatyti, patvirtinamas užsakymas

      _ Užsakymas Lietuvoje atkeliauja per 2-17 d.d. užsienyje per 4-20 d.d.

      _ Kasyčių papuošalus ir kasyčių gaminius, greito pristatymo plaukų pluoštą, Vilniuje galima atsiimti per 1 d. (iš anksto sutarus el.paštu- info@kasyciunamai.lt  arba telefonu 867024624) 

      _  Plaukų pluoštas "Greitas pristatymas" atkeliauja per 1-3 dienas.


      _  Užsakomas pluoštas, įprastai atkeliauja per 8-12 d. d. 


      _  Mažų užsakymų iki 10 užsakomo plaukų pluošto pakelių, siutimas, priklausomai nuo plaukų pluošto rūšies, gali užtrukti iki 15-25 d.d.


      _ Siuntos gali vėluoti, šventiniu, ne darbo dienų laikotarpių, dėl kintančio siuntų tarnybų darbo, Covid-19 pandemijos metu, (tarptautinės siuntos, priklausomai, nuo šalyje ęsančios pandemijos situacijos) gali vėluoti 8- 17 d.d. 

      _ Kasyčių namuose galima rasti tik, kokybiško plaukų pluošto, skirtingų rūšių ir daugybės spalvų, plaukų pluoštą siunčiame iš Amerikos, Indonezijos ir Nigerijos, dalis jo keliauja per Anglija ir turi būti išmuitintas, todėl pristatymas į Lietuvą yra brangus ir ilgas procesas, bet plaukų pluošto kokybė yra to verta visu 100%.    Atsiskaitymas


Paysera, bankiniu pavedimu, užsakomas plaukų pluoštas- užsakomas, tik po apmokėjimo.

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais galimas, tik atvykus atsiimti, prekes Vilniuje ( iš anksto sutarus el.paštu- info@kasyciunamai.lt). 


    Pristatymas


Užsakomos prekės atkeliauja pasirinktu būdų:


Registruota siunta Lietuvos paštu 

Lietuvoje siuntimo kaina- 2 eur. ES šalyse- 4 eur. Kitose šalyse- 6 eur.


Pristatymas per Omniva paštomatą Lietuvoje 

Pristatymo kaina- 2.70 eur.


Atsiimant prekes kasyčių studijoje Vilniuje

Iš anksto susitarus el.paštu- info@afrokasytes.lt) – Nemokamai


             Grąžinimas


Norint grąžinti prekes, kviečiame susisiekti el.paštu- info@kasyciunamai.lt

Prekes galima grąžinti per 14 d. nuo prekių įsigyjimo. Grąžinama prekė turi būti nesugadinta, nenaudota, pakuotė turi būti nepažeista.

Nepriimame pretenzijų, dėl galimo atspalvių neatitikimo, neatsakome už nevienodus klientų monitorių spalvinius kalibravimus, tačiau geranoriškai suteikiame galimybę pakeisti parekes į panašias.

Nekompensuojame siuntimo išlaidų.

Neatsakome tais atvejais, kai siunta pažeidžiama ar laiku nepristatoma, dėl netinkamo siuntų tarnybų darbo.Draudžiama kasyciunamai.lt elektorinėje parduotuvėje paskelbtą informaciją bei nuotraukas naudoti kitose svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur, be kasyciunamai.lt administracijos sutikimo. Visais klausimais kviečiame susisiekti el.paštu- info@kasyciunamai.lt