Pageidavimai (0))

Apie mus

Pirmoji Lietuvoje, elektroninė parduotuvė skirta kasyčių pynimui ir puošimui. Daugybę prekių galima pritaikyti ir kitokioms šukuosenoms, išskirtinio įvaizdžio kūrimui. Visos prekės atrinkos arba pagamintos su didele meile ir rūpesčiu.


Plaukų pluoštas- kanekalonas


Siūlome, tik kokybišką plaukų pluoštą.

Kasytėse, kokybiškas dirbtinių plaukų pluoštas atrodo visiškai identiškas plaukui. Jo būna įvairiausių spalvų, galima parinkti tokį patį, kaip ir plaukų spalva arba jo pagalba, visiškai pakeisti plaukų spalvą. Išsiplovus kasytes, šis pluoštas išdžiūsta, taip pat greitai, kaip ilgi plaukai, galima džiovinti džiovintuvu. Pinant kasytes su dirbtiniu pluoštu, galima prailginti plaukus iki norimo ilgio, netgi labai trumpus plaukus, nuo 5-7 cm. galima prailginti iki pat liemens. Taip pat tinka ir dredų vėlimui. kokybiškas pluoštas reaguoja su karštu vandeniu, jo galiukų nereikia deginti ar rišti.


Svarbu- Neprekiaujame visai sintetiniu, nekokybišku, kienietišku pluoštu ! Nors spalvos ir gali atrodyti panašios, tačiau toks pluoštas veliasi ir skiriasi nuo plauko tekstūros labai ženkliai. Prieš naudojant tokį pluoštą, būtina specialiame tirpaliuke, nukenksminti jo gamyboje naudojamą labai stiprią chemiją, kurios ir kvapas yra iškart juntamas. toks pluoštas gali ne tik sukelti, bet ir iššaukti alergiją, jo galiukų deginimas labai pavojingas kvėpavimo takams (dėl jo gamyboje naudojamos stiprios chemijos, kancerogenų). 


Plaukų pynėjoms, baigusioms Afrokasyčių pynimo mokymus, taikomos nuolaidos ir specialūs pasiūlymai. 

Dėl pynėjoms baigusioms mokymus, suteikiamų nuolaidų ir specialių pasiūlymų, prašome kolkas užsakymus daryti senąja tvarka, nurodant prekių kodus iš www.kasyciunamai.lt elektroninės parduotuvės.


Visa informacija apie mokymus- www.afrokasytes.lt  svetainėje


Visais klausimais kviečiame kreiptis el.paštu- info@afrokasytes.lt konsultacijos visiškai nemokamos.