Pageidavimai (0))

Slyvų kauliukų branduolių aliejus

10.10€

  • KN5
  • In Stock

Žymos: Slyvų kauliukų branduolių aliejus

30 ml.

Šalto spaudimo, nerafinuotas, subtilaus migdolinio marcipanų kvapo slyvų kauliukų aliejus iš Prancūzijos. Puoselėja odą nepalikdamas riebumo pėdsakų, itin lengvos konsistencijos, tinkamas sausai odai ir plaukams.

Pasižymi odą minkštinančiomis ir antioksidacinėmis savybėmis. Suteikia elastingumo, drėkina ir maitina sausą odą ir plaukus. Padeda išlaikyti odos jaunystę. Ypač vertinamas plaukų priežiūroje kaip stiprinanti, drėkinanti, spindėjimą suteikianti priemonė.

Šis aliejus savyje sukaupė visas odos priežiūrai svarbias medžiagas – natūralius antioksidantus, nepakeičiamasias riebalų rūgštis, polifenolius. Slyvų kauliukų branduolių aliejuje yra tris kartus daugiau tokoferolių (t.y. vitamino E) nei alyvuogių aliejuje, todėl jis puikiai padeda apsaugoti nuo išorinių ir aplinkos veiksnių daromos žalos bei atkurti plauko struktūrą. 

Slyvų kauliukų aliejus turi plačias panaudojimo galimybes. Naudojant vietoj kremo, tepti ant hidrolatu sudrėkintos odos – taip greičiau įsigers.  Grynas ar kaip sudėtinė dalis itin tinkamas, plaukų balzamams, kaukėms, kaip masažinis aliejus, drėkinamiesiems kremams, balzamams po skutimosi, nagų odelėms minkštinti.


Įvertinti

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras