Pageidavimai (0))

Plaukų pluoštas

Plaukų pluoštas kurį turime vietoje, atkeliauja per 1-3 d.d. 

Visų rūšių pluoštas yra metro ilgio (-atlenktas, sulenktas pusės metro ilgio). Norint ilgesnio ilgio, viena pluošto pusė lenkiama ilgesnė už kitą ( taip galima prailginti kasytes nuo liemens iki klubų ilgio). 

Pluošto svoris pakelyje 80 g. dėl skirtingų rūšių tekstūros , pluošto pakelio- kasos, tankis ir vizualiai/nuotraukose skiriasi ir jutimiškai skirtingas. 

Daugiau pluošto spalvų turime - užsakomas pluoštas 

Ombre pluoštas  

 Lygus ir švelnus, nesivelia. Fiksuojamas karštu, garuojančiu vandeniu.

Apimtinis ombre pluoštas 

Labai minkštas, "smulkios" tekstūros, labiau tinka plonoms-vidutinio storio  kasytėms, storoms kasytėms jo reikėtų labai daug. Pluošto tankis “ į sruogos apačią“ mažėja, tai leidžia nedapinti kasyčių iki galo, paliekant plonėjančią, lengvą plauko sruogą. (būtent su šiuo pluoštu galima padaryti galiukus, kurie plaikstosi vėjuje).  Fiksuojamas karštu, garuojančiu vandeniu arba tiesintuvo garais. 


Soft Touch dirbtinių plaukų pluoštas 

Pats minkščiausias, bet tuo pačiu ir tankus!, Tekstūra visiškai, kaip natūralių plaukų, tinka visų rūšių kasytėms. Galiukų užbaigimui, užtenka juos pamerkti į karštą, garuojantį vandenį- suminkštėja ir atrodo visiškai, kaip tikri plaukai, nesivelia ir neišsipina.


Deluxe kanekalonas-   

Itin minkštas ir plonas, Kaip ir Soft touch pluoštas atitinka  žmogaus plauką, tačiau yra blizgesnis ir pūresnis. Galiukai mirkomi karštame vandenyje ir jų nereikia deginti. Lengvai garbanojamas  ir tiesinamas, taip pat karšto vandens pagalba arba tiesintuvo garais.


Neoninis plaukų pluoštas

Visiškai baltos spalvos pluoštas, tamsoje ir prie uv  šviečia salotine spalva. Galiukai užbaigiami merkiant į karštą vandenį.  Šį pluoštą galima naudoti visų plaukučių pynimui, plonomis kasytėmis arba , kaip akcentą, įpinant kelias neonines kasytes arba maišant šį pluoštą su kitomis spalvomis vienoje kasytėje.  Storesnes kasytes pinant, tik su šiuo pluoštu, truputi nuslysta, todėl geriau maišyti su kitu pluoštu, kad ir tokiu pačiu baltu. 


Nemokamos konsultacijos el.paštu- info@kasyciunamai.lt / kviečiame kreiptis, dėl spalvytės pritaikymo plaukui, reikalingo pluošto kiekio ir kitų klausimų.


Naujiena 1 GP Neoninis N1

1 GP Neoninis N1

9.00€

Baltos spalvos, tamsoje šviečia salotine1 pak. turim vietoje..

Naujiena 1 GP Neoninis N3

1 GP Neoninis N3

9.00€

Šviečia tamsoje1 PAK. turim vietoje..

1 GP Prohair 1

1 GP Prohair 1

9.40€

1 pak. turim vietoje..

1 GP Prohair 35

1 GP Prohair 35

9.40€

Fluorescentine1 pak. turim vietoje..

1 GP Prohair 51

1 GP Prohair 51

9.40€

1 pak. turim vietoje..

Naujiena 1 GP Termo 3

1 GP Termo 3

11.00€

Limituotas pluoštas, keičia spalvą nuo temperatūros, netgi nuo rankų šilumos šviesėja, būnant lauke ir kambaryje spalva kinta nuo temperatūros pasik..

Naujiena 2 GP Ombre 130

2 GP Ombre 130

8.80€

2 pak. turim vietoje..

2 GP Prohair 2

2 GP Prohair 2

9.40€

2 pak. turim vietoje..

2 GP Prohair 34

2 GP Prohair 34

9.40€

2 pak. turim vietoje..

Natūralus šampūnas visų tipų plaukams be sulfatų ir silikonų

Natūralus šampūnas visų tipų plaukams be sulfatų ir silikonų

18.10€

Natūralus šampūnas visų tipų plaukams be sulfatų ir silikonų 500 ml. (Dozatorius pridedamas)Visiškai natūralus šampūnas išplauna plaukus jų nesausinda..

Slyvų kauliukų branduolių aliejus

Slyvų kauliukų branduolių aliejus

10.10€

30 ml.Šalto spaudimo, nerafinuotas, subtilaus migdolinio marcipanų kvapo slyvų kauliukų aliejus iš Prancūzijos. Puoselėja odą nepalikdamas riebum..

Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (1 Puslapių)